THE ULTIMATE GUIDE TO SON DAKIKA HABERLERI

The Ultimate Guide To son dakika haberleri

The Ultimate Guide To son dakika haberleri

Blog Article

DEAŞ, Cuma gecesi geç saatlerde Telegram'da yayınlanan bir gönderide silahlı kişilerin kaçmayı başardıklarını iddia ederek saldırının sorumluluğunu üstlendi. ABD'li bir yetkili ise, Washington'un DEAŞ'ın iddiasını doğrulayan istihbarata sahip olduğunu duyurdu.

Herkes uzun süre onu bir milyarderin varisi olduğu halde bu dev mirasın sadece "kuruşundan" faydalanmasıyla konuştu. Yaptığı ilk evlilik ihanetle sonuçlandı. Ardından ikinci kez yuva kurdu ve beş tane çocuk doğurdu. Ama bu bile ailesini koruyamadı, kocasıyla yollarını ayırdı.

True Madrid, dün kazandığı Şampiyonlar Ligi kupasını ayağının tozuyla L'Almudena Katedralindeki pazar ayinine getirip papazlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

İsrail basını Tel Aviv'in, ABD Başkanı Joe Biden'ın açıkladığı Gazze Şeridi'nde ateşkes ve esir değişimi önerisinin ana hatlarının çoğunu kabul ettiğini yazdı.

Kurbanlık hayvanı istediği fiyattan almak için dakikalarca pazarlık yaptı: Benim için zarar et İsmail

TAV Havalimanları’nın two hundred milyon dolarlık yatırımla tamamladığı yeni dış hat terminali ilk yolcularını karşıladı. Kazakistan’ın kültürel ve ekonomik başkenti Almatı’ya hizmet Son dakika haberleri veren havalimanının kapasitesi yıllık 14 milyon yolcuya çıktı.

Komite, Telegram mesajlaşma uygulamasında paylaşılan bir gönderide, acil servislerin olay yerindeki molozları temizlemeye devam ederken daha fazla ceset bulmaya da devam ettiğini aktardı.

BİST hisse verileri fifteen dakika gecikmelidir. BİST isim ve logosu Son dakika "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz Son dakika haberleri kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.

121 kişinin hastaneye kaldırıldığı düşünülüyor ve aralarında az sayıda çocuğun da bulunduğu yaklaşık 60 kişinin durumunun 'ciddi' veya 'son derece ciddi' olduğu belirtildi.

Vanguard’a göre Türkiye’ye yabancı yatırımcı girişi hızlanırken Citi, politika değişikliğinin Türk varlıklarına olan ilgiyi arttırdığını belirtiyor

TAV Havalimanları’nın two hundred milyon dolarlık yatırımla tamamladığı yeni dış hat terminali ilk yolcularını karşıladı. Kazakistan’ın kültürel ve ekonomik başkenti Almatı’ya hizmet veren havalimanının kapasitesi yıllık fourteen milyon yolcuya çıktı.

TÜRK Telekom’un gençlik markası Selfy’nin sunduğu sınırsız internetle kullanılan mobil Web 2023’te toplam fifty milyon GB’a ulaştı.

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar olmak için Rıza Metni kapsamında elektronik ileti almak istiyorum.

BIST isim ve logosu "koruma marka belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

Otomobil satışlarında kampanya etkisi TCMB kirada soğuma bekliyor "Sıkı duruş piyasalara hızlı yansıdı" ad

Aslında adam da kadın da uzaktan birbirlerinin kim olduğunu biliyorlardı. Ama ilk kez ikisinin de görev gereği bulunduğu bir yerde tanıştılar. Gözleri buluştuğu anda kıvılcımlar çaktı.

Report this page